Boşaldım ve nişanlımın eşortmanında hafif ıslaklık oldu.Hamile olabilir mi?

Nisanlımla surtunme yoluyla iliski yaptık. Nisanlimin uzerinde esortmani, ic camasiri ve pedi vardi. Bende ic camasiri ve pijama vardi. ne esortman icine ne camasira islaklik gecti. Hamile midir

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız durumda meninin vajinaya teması söz konusu değildir. Bundan dolayı hamilelik ihtimali söz konusu olamaz. Detaylı bilgi için tıklayın.