Sevgilimin elinden sperm bulaşmış olabilir adetim 15 gün geçti gecen hafta idrar testi yaptım negatif doktorada gittim?

 Sevgilimin elinden sperm bulaşmış olabilir adetim 15 gün geçti gecen hafta idrar testi yaptım negatif doktorada gittim ultasonda küçük kistlerin var dedi ve ben hala adet oladım acaba hamilemiiyim

Tahlil.com Cevabı :  Test sonucun negatif çıkmış, kistin ise hamileikle ile bir ilgisi bulunmuyor.Hamilelik yok