Merhaba hocam ben 21 yasindayim. benim geniz akintim var tedavisi var mi? bi turlu kurtulamiyorum yardimci olun lutfen

Merhaba hocam ben 21 yasindayim. benim geniz akintim var tedavisi var mi? bi turlu kurtulamiyorum yardimci olun lutfen. Surekli tozlu biselere dokununca ve soluyunca nefesimde tikaniyo. Ozellikle biseyler yedikten sonra geniz akintisi cogaliyo ne yapmaliyim?

Tahlil.com Cevabı : Alerjik bir nedenle bu rahatsızlığınız olabilir.Bu tür rahatsızlıklar bahar yalarında da artabilir.Size önerimiz bir kulak burun boğaz uzmanına danışmanız.