Sevgilimle 2 ay önce önden ilişkiye girdik bir kaç kere girip çıktım . Fakat boşalmadım sevgilim 2 aydır adet oluyor?

Sevgilimle 2 ay önce önden ilişkiye girdik bir kaç kere girip çıktım .  Fakat boşalmadım  sevgilim 2 aydır adet oluyor, test yaptık negatif çıktı bir belirti yok. Ama biraz kilo almıştı şimdi vermeye başladı hamilelik olabilir mi ?

Tahlil.com Cevabı : Kanda Beta HCG çalışılmasını öneririz..