Sevgilimle Adet bitiminden 3 gün sonra sürtünme yoluyla ilişki yaşadım, vajina üzerine zevk suyu gelmiş olabilir, vajen üzerine boşalma falan olmadı.Sevgilimin

Sevgilimle Adet bitiminden 3 gün sonra sürtünme yoluyla ilişki yaşadım, vajina üzerine zevk suyu gelmiş olabilir, vajen üzerine boşalma falan olmadı.Sevgilimin adeti 10 gün kadar gecikti, yani ilişki üzerinden tam 32 gün geçmiş ve yüksek hassasiyetli olarak satılan erken gebelik testlerinden satın aldım.  2 sini de uyguladığımızda negatif sonuç gördüm, ancak halen aklımda soru işareti kalıyor, birincisi adet bitiminden hemen sonra hamile kalmak mümkün mü? İkincisi de testin yapılma zamanının gayet doğru olduğunu düşünüyorum, 10 günlük gecikmede idrara hormon çoktan çıkması gerekmez miydi?

Tahlil.com Cevabı : Şüpheniz varsa kanda gebelik testi kesin sonuç verir. Adet bitiminden hemen sonra hamile kalmak mümkün değil. Evet idrara testini tam zamanında yapmışsınız gebelik olsaydı idrarda görürdünüz.