Sevgilimle cinsel birliktelik yaşadık sarhoştum tam hatırlamıyorum ama sevgilim benim içime boşalmış.Hamile kalma riski yüksek mıdır?

Merhaba iyi günler sevgilimle cinsel birliktelik yaşadık sarhostum tam hatırlamıyorum ama sevgilim benim içime bosalmışsın dedi idrar yoluyla attı ertesi günü hapı ella markalı hap aldım 1 saat içerisinde kullandı hamile kalma riski yüksek mıdır?

Tahlil.com Cevabı :

Ella kullanmanız gebelik ihtimali düşürmektedir.Adetinizde 7 günü aşan bir gecikme durumunda gebelik testi ile sonucu netleştirebilirsiniz.