Sevgilimle girdiğimiz sürtünmeli ilişkide, vajinanın kenarına boşaldım.sevgilim bakire .hamilelik tehlikesi var mı?

14 şubatta sevgilimle girdiğimiz sürtünmeli ilişkide, vajinanın kenarına boşaldım.sevgilim bakire.31 ocakta adet görmüştü.martın 3 ünde tekrar gördü.görünürde adette bir gecikme yok.hamilelik tehlikesi halen var mı?çok korkuyorum.19 yaşında üniversite öğrencisiyiz.ilk cinsel tecrübemizde başımıza gelenlere bakın.dahada yapmam böyle bir şey. Allah belamı verdi kaç gün uyku uyuyamadım.durum nedir sizce?

Tahlil.com Cevabı : Kız arkadaşınız 2 kere adet olmuş gebelik ihtimalide yok.