Sevgilimle kıyafetli, sürtünmeli ilişki yaşadık.Hamile olabilir miyim?

Hocam meraba benim bi sorunum vr. Ben ocagin 19 unda sevgilimle sevgilimle kiyafetli surtunmeli iliski yasadik ama erkek arkadasm hic bosalmadi sordum yok dedi ve bittiktn snra bosaldi kendisi. 24nde mide bulantisi kusma ve bas donmesi oldu ertesi gun regl oldum. Ama kanamam duzensizdi ve dun regl olmam gerekiyordu olmadim acaba hmile kalma olasaligi var mi lutfen Cevp veriniz cok kafaya tkiyorum.

Tahlil.com Cevabı : Adet gördüğünüze göre hamilelik zaten yok, kaldı ki bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yok denecek kadar azdır.

m********** :

merhaba hocam ben 32 yasında bekar bi bayanım 25 ocak son adet tarıhımdı ve ben erkek arkadasımla 22 subat günü ters ilişki yasadım içime boşaldıgını söyledı ben ön kısıma girmemesi için önden arkaya dogru menıyı sildim 28 günde bir adet gören bi insanım yumurtlama dönemım 14. güne denk ve benım hesabıma göre bu kişiyle adetin ilk gününden hesaplayarak 29.güne denk gelıyor hamıle olma sansım varmı

Cevap:

Bu tür cinsel ilişkide hamilelik çok düşük.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.