Sevgilimle sürtünerek ilişkiye girdik. En başta ikimizde de kıyafet vardı?

Sevgilimle sürtünerek ilişkiye girdik. En başta ikimizde de kıyafet vardı. Sevgilim boxerına boşaldıktan 10 dakika sonra falan ben çıplak o boxer layken yeniden sürtündük. Hamile kalma ihtimalim var mı?

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamile kalma ihtimali yok denecek kadar az.

m*************** :

Merhaba ben sevgilimde yaklaşık 1 hafta önce sürtünmeyle ilişki yaşadım ve her ayin sonunda adet oluyordum bu ay olmadım sizce hamile miyim? Ama boşalmadı hiç bi şekilde sadece zevk suyu vardı oda bi iki damla bişeydi sizce bişey olmuşmudur ?

Cevap:

Sürtünme yoluyla gençlerin beraber olması sıklıkla başvurulan bir ilişki türü.Bu konuda sitemize pek çok soru geliyor.Bu tür bir ilişkiyle hamilelik şansı neredeyse imkansızdır.Hamilelik için ise tek bir olasılık vardır.Boşalma sonrası erkeğin menisinin vajinaya girmesi ve yumurta ile buluşması.Ancak sürtünme sonrası vajinaya sperm bulaşı olasılığı var ise az da olsa bir gebelik ihtimali vardır.Bu durumda da adet tarihinde en az 7 gün gecikme olur ise tedbiren gebelik testi yapılabilir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

n********* :

30 kasimda sevgilimle surtunmeyle iliskiye girdim ancak 14 gun sonra yani 14 aralikta her ayki adetimi oldum 6 gun her ayki gibi ama bu ay adetim 2 hafta gecikti ama adetim gelmedi diye cok stres yaptm hamilemiyim yoksa strese bagl bi gecikmemi

Cevap:

İlişki sonrasında düzenli olarak adet kanaması görülmüşse hamilelikten söz edilemez. Yaşanan stresten kaynaklanan bir gecikme yaşıyor olabilirsiniz. Gecikme devam ederse nedenini öğrenmek için bir kadın doğum uzmanına başvurmanızı öneriyoruz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.