Sevgilimle sürtünerek ilişkiye girdik son 2ayın da adet günlerim tam gününde oldu?

Sevgilimle sürtünerek ilişkiye girdik son 2ayın da adet günlerim tam gününde oldu, 12 gün önce sürtünme yoluyla ilişki yaşadığımızda peçeteye boşaldı tekrar 15 dk sonra tekrar sürtünme yoluyla ilişki yaşadık yine peçeteye boşaldı hamile kalmış mıyımdır? Karnımda şişiklik hissedyorum adetime 2hafta var

Tahlil.com Cevabı : Adetinde 5 gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yaptırabilirsin. Şimdi adet zamanını beklemekten başka yapacak birşeyin yok.