Sürtünme yoluyla ilişki sonrası hamile kalır mıyım?

 Ben bakire bir kızım.erkek arkadaşımda baksır bende pijama vardı onun baksırından benim pijamama ve kiloduma gelen bir ıslaklık hissettim. hemen pijamamı değiştirdim. yanımda iç çamaşırı olmadığı için iç ped takarak önlem aldım. regli 5 gün için de olmam gerek ama yine de sizce hamilelik ihtimali var mı?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır ancak adet tarihinizde bir haftadan fazla gecikme yaşanırsa gebelik testi yaptırmanızı öneriyoruz.