Sevgilimle sürtünerek seviştik kızlığım bozulmadı o da kendi üstüne boşaldı 5 gün sonra regl oldum ama hamile olabileceğim aklıma çok takılıyor

Sevgilimle sürtünerek seviştik kızlığım bozulmadı o da kendi üstüne boşaldı 5 gün sonra regl oldum ama hamile olabileceğim aklıma çok takılıyor , hamile olma ihtimalim var mı

Tahlil.com Cevabı : Adet gören birinin hamile olma  olasılığının bulunmadığına dair Tahlil.com'da defalarca soru cevapladık ve bilgilendirici yazılar yazdık.Size önerimiz aşağıda sizin için hazırladığımız bağlantıları dikkatle okuyarak konuya dair bilgi sahibi olmanız.Adet gören birinin  hamile olma ihtimali var mıdır?Üstüne görme olarak da bilinen ve gebelerde görülen yerleşme kanaması da sıklıkla adet görmekle karıştırılıyor, aşağıdaki yazımızda da adet görme ile üstüne görme arasındaki farkın ne olduğu anlatılıyor, bunu da okumanızı öneriyoruz.Üstüne görme ile adet kanaması nasıl ayırt edilir?

e********* :

Sevgilimle kat kat kıyafetlerle sürtünerek temasda bulundu doktorada gitmekten çekiniyorum ama herhangi bir girme veya zevk suyuda olmadı yinede çok korkuyorum

Cevap:

Anlattığın şekilde hamileliğin oluşması mümkün değil. Korkmana hiç gerek yok. Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki adresteki yazımızı inceleyebilirsin. http://tahlil.com/elbise-ve-camasir-varken-iliskide-hamile-kalinir-mi

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

e********* :

adetimin son günü sevgilimle sürtünme yoluyla birlikte olduk ama üstümde 3 kat kıyafet ve pedim vardı yinede düşünmekten kendimi alıkoyamıyorum adetime 3 hafta var bekliyorum ama herhangi belirtiye rastlamadım sadece sağ karın boşluğum ağrıyor oda üşüttüğümdendir sizce ihtimal nedir

Cevap:

Bu tür bir ilişki ile hamile kalmak neredeyse imkansızdır..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.