Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ama üzerimde iç çamaşiri vardi.Hamile olabilir miyim?

 Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ama üzerimde iç çamaşiri vardi içime boşalma olmadı ancak onun zevk suyuna ve spermine dokunduktan sonra elimle dağıtarak bir süre sonra kendi vajinama sürmüş olabilirim ertesi gün hapı kullandım hamilelik ihtimali var mi?

Tahlil.com Cevabı : Elle taşınma yöntemiyle hamilelik pek mümkün değildir. Hap kullanarak bu ihtimali de ortadan kaldırmışsınız. içiniz rahat olsun.