İlişkiden 1 hafta sonra adet kanamasına benzer bir haftalık bir kanamam oldu hamile olabilir miyim?

Şüpheli ilişkiden bir ay sonra bir hafta gecikmeli adet kanamasına benzer bir haftalık bir kanama sürdü şüpheli ilişkiden 30 gün sonra kan testi yapıldı sonuç <0.100 gebelik ihtimali var mıdır? başka bir test yapılmalı mı?

Tahlil.com Cevabı : Merhaba gebelik şüphesi olan anne adayında 10 mIU/ml (miliinternasyonel unite/ml) ve üstü Beta HCG saptandığında gebelik ihtimalinden söz  edebiliriz. Sonuçlarınıza göre gebe değilsiniz.korunmalı ilişkiler her zamab tercih edilmelidir.