Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ama üzerine boşalmadım ?

 Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ama üzerine boşalmadım 3 gün sonra adet oldu 2 hafta geçti mide bulantısı gibi belirtiler oluştu idrar testi yaptırdık negatif çıktı 2.ay düzenli bir şekilde adet oldu 3.adetine az kaldı 8.hafta olucak test yaptık negatif çıktı acaba hamile olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda hamilelik olasılığından söz edilemez.