Sevgilmle arkadan yoldan ilişki yaşarken makat deliğinin oraya bosaldı ve bezle aşağıya doğru sildi spermlerini vajinama değmiş olabilirmi diye çok endişeleniyoru

Sevgilmle an*l yoldan ilişki yaşarken makat deliğinin oraya bosaldı ve bezle aşağıya doğru sildi spermlerini vajinama değmiş olabilirmi diye çok endişeleniyorum. Adetimi oldum ama normalden az oldum ve çok stres yaşadım , adetimin 2. günü gebelik testi yaptım negatif çıktı. Yardım edin

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda hamilelikten söz edemeyiz hem bu tür ilişkilerde hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır hem de sonucunuz negatif çıkmış.

l************ :

ben 56 yaşında koah teşhisi konulmuş birisiyim.biraz üşütme şüphesile tahlil yaptırdım wbc değerim 14,6 çıktı sizce ne olabilir ve bu konuda hangi dalda uzmanhekime muayene olmalıyım.teşekkür ederim

Cevap:

WBC yani lökosit yüksekliği durumunda ilk olarak akla enfeksiyon ihtimali gelir.WBC yüksekliğine dair aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.WBC yüksekliğihttp://tahlil.com/lokosit-wbc-nedir-lokosit-yuksekligi-ve-lokosit-dusuklugu

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

y************* :

1 ay once devgilimle surtunme yoluyla iliskiye girdik spermler vajinaya degmedi kizligi bozulmadi ve etrafina bosalmadim sadece bosaldiktan bir iki saat sonra tekrar surtunme yoluyla iliskiye girdik ve suan adetinde 15 gunluk bir gecikme oldu bir hafta olmadi test yapali ve negatif cikti hamile mi?

Cevap:

Belirtiğiniz  tür ilişkilerde hamilelik olasılığı yok denecek kadar azdır. Meni yani spermler vajinaya temas edince az da olsa bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.,zaten gebelik testi de negatif çıkmışKonuya dair aşağıda çok daha detaylı bilgi bulabilir,  bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okuyabilirsiniz.Sürtünme yoluyla kurulan ilişkilerde hamilelik ihtimali ne orandadır?http://tahlil.com/surtunme-ile-iliski-sonrasi-hamile-kalinir-mi

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.