Regl oldum.5 gün sonra Beta hcg 1.2 çktı. 30 gün sonra yineledim yine 1.2 çıktı.

Sevgilimin eli vajinama değdi.Sperm olup olmadığını bilmiyorum.O akşam regl oldum.5 gün sonra Beta hcg 1.2 çktı.30 gün sonra yineledim yine 1.2 çıktı.Ve adet gecikmesi de yaşamadım fakat karnımda şişlik hissediyorum.ޞuan aradan 2 ay geçti. 3.adetim 1gün erken geldi.Bu sonucun değişme ihtimali varmı

Tahlil.com Cevabı : Hamile değilsiniz.