Ben geçen ayın 10'da adet gördüm..bu ayın 7 sinde tekarar görmem lazımdı ama hala adet görmedim?

merhaba..ben geçen ayın 10'da adet gördüm..bu ayın 7 sinde tekarar görmem lazımdı ama hala adet görmedim.yaklaşık 2 hafta öncede eşim göbeğime boşaldı bende sipermini elimle vajinama soktum.hamile kalma olasılığım varmıdır??

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testi yapın.