Sımır soucumu öğrenmek ıstıyorum Transformasyon Zonu veya Endocervıkal Kompenent ızlendı Malıgınıte/Intraepıtelyal lezyon ızlenmedı Siddetlı akut ıltıhabı deı

Sımır soucumu öğrenmek ıstıyorum Transformasyon Zonu veya Endocervıkal Kompenent ızlendı Malıgınıte/Intraepıtelyal lezyon ızlenmedı Siddetlı akut ıltıhabı deısıklıkler bunun sonucunu öğrenmek ıstıyorum

Tahlil.com Cevabı : Endişe verecek bir durum yok.Kanser ihtimali yok.Enfeksiyona dair bulgular çıkmış