Sitolojik tanılar mikroskopi:değerlendirmek için yeterli iltihaplı zemin makroskopi:1 adet yayma preparat pap ile boyandı. Lütfen değerlendir misiniz?

Merhaba 26 yaşındayım smear testi sonucum tanı: malignite ve diplazi lehine bulgu izlenmedi enflamasyon bulgular 001 neoplastik olmayan diğer sitolojik tanılar mikroskopi:değerlendirmek için yeterli iltihaplı zemin makroskopi:1 adet yayma preparat pap ile boyandı lütfen değerlendirmisiniz

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuzda problem yoktur..