Sizce ben adet degilde üstüne görme durumunu mu yaşadım?

7 kasım günü nişanlımla birlkte olmuştuk. 17 kasım günü adet oldum. Normal adet gibiydi. 4-5 gün sürdü. Ama akıntı rengi cok koyuydu. Bu aralar başım çok kötu agriyo dunde midem bulandi kustum. Sizce ben adet degilde üstüne görme durumunu mu yaşadım?

Tahlil.com Cevabı : Regl ve üstüne görme kanamasını ayırmanın en kolay yöntemi gebelik testidir. Eğer sonucunuz pozitifse üstüne görme olduğunuzu söyleyebilirsiniz.