Sizce göbek fıtığı olabilir mi?

8-9 yaşlarındayken göbek deliğimde batmalar ve yanmalar oluyordu doktora gittim ve göbek fıtığım ve küçük olduğu söylendi.Şu an 20 yaşında genç kızım . birkaç aydır aynı şikayetler var ama göbek çevresinde şişlik yok. böbrek taşı için çektirdiğim ultrason temiz çıktı. sizce göbek fıtığı olabilir mi

Tahlil.com Cevabı : Göbek fıtığı tanısı konabilmesi için  muayene olmanız gereklidir..