Sizce Hamile olabilme ihtimali ne kadar?

Kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Cinsel organlarımızda tensel bir değme olmadı. En az birimizde külot vardı hep. Ayrıca boşalmada olmadı. Ve de çok fazla zevk suyu gelmedi. Ertesi gün de ertesi sabah hapı kullandı. Sizce Hamile olabilme ihtimali ne kadar?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır..