Sizce ikiz gebelik olabilir mi, şu an 5 haftalık hamileyim.

hocam merhabalar ben adetıme 5 gun kala gebelık testı yaptırdım hcg 12.5 cıktı 10 gun sonra test tekrarlandı hcg 6061,7 cıktı doktorum keseyı gordu suan ıcın tek embryo gozukuyor haftaya tekrar gel dedı sızce ıkız gebelık olabılır mı suan 5 haftalık hamıleyım

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz yaptığı ultrason muayenesi esastır. Bizim burdan ikiz olup olmadığını söyleme şansımız yok.