Size yazdığım yazıda lenfosit ve monosit değerimin yüksek olduğunu belirtmişsiniz

 Size yazdığım yazıda lenfosit ve monosit değerimin yüksek olduğunu belirtmişsiniz YAZINIZDA OKUDUM içerklerini AMA sağlığım açısından ÇOK endişelendim dün de aynı testleri tekrar yaptırdım bu sefer de lymph%13,6 çıktı (20-40) bir de gran#8,10(2-7) gran%80,5(50-70) HGB 10.3(11-16)

Tahlil.com Cevabı : Kansızlık bulgularınız da var, dahiliye veya hematoloji uzmanına başvurun.