Sol böbreğimde sancı var.İdrar sonuçlarım.Mukus 6.,dansite1,020. ph.6,0.,lÖkosit.1 Bu değerler normal mi?Böbreklerimde sorun mu var ?Lütfen cevabınızı bekliyorum.

Tahlil.com Cevabı : İdrar tahlili sonucunuzu tüm parametreleriyle birlikte göndermemişsiniz.Ancak gönderdiğiniz kadarı ile bir idrar yolu enfeksiyonu şüphesi var.İdrar kültürü de yol gösterici olacaktır.