Sol ensemde ve sağ çene altımda bulunan şişliklerden dolayı tahlil yapıldı sonuçlar normal mi?

Merhaba; ben 22 yaşındayım sol ensemde ve sağ çene altımda bulunan şişliklerden dolayı doktora gıttım .Ultrason ve kan tahlılı istedi.Ultrason raporumda ;"sağ submandibulerde 10*4mm servikalde 8*3mm ovoid hipoekokik ince hilus içeren lenf nodları izlenmektedir. " yazıyor. Kan Tahlilimde ; mo% normal değeri2.5-10.0 iken benımkı 11.9 mo normal değeri 0.0-0.7 iken benımki 0.8 hct normal değeri 36.0-50.0 iken benimki 35.4 crp normal değeri 0-8 iken benim ki 1.41(negatif) aptt normal değeri 28-36 iken benimki 24.3 sendimasyon 8 buna göre hastalığım ne olabılır ben sadece normal olmayan değerleri yazdım.Raporlarımı göstermek ıçın randevu aldım fakat sıkıntıdan uyuyamıyorum randevu tarıhım aralığın sonunda yardımcı olmanızı rica edıyorum.

Tahlil.com Cevabı : Hafif kansızlık bulgularınız var