Son 2 haftadır yapılan tam kan tahlillerim sonucu WBC 14.3 ve müteakiben 10 gün sonra ise 19.2' dir. Sonucu değerlendir misiniz?

Merhabalar; TSK' da 15 yıldır görev yapmaktayım ve her 3 yılda bir periyodik muayene olmaktayım. Son 2 haftadır yapılan tam kan tahlillerim sonucu WBC 14.3 ve müteakiben 10 gün sonra ise 19.2' dir. Herhangi bir ateşli hastalık, enfeksiyon, iltihaplanma v.s. geçirmedim. Sonucu değerlendir misiniz?

Tahlil.com Cevabı : Hastalık geçirmemiş olmanız enfeksiyon olmadığı anlamına gelmeyebilir, muayene olmanızı öneririz..