Son adet taihim 19.05 2014 ve çatlatma iğnesi yaptırdım beta değeri18.9 çıktı

son adet taihim 19.05 2014 ve çatlatma iğnesi yaptırdım beta değeri18.9 çıktı ve kan pıhtılaşması var haman iğnesine başlamalımıyım

Tahlil.com Cevabı : Başlamnızın bir zararı yok, ancak 2-3 gün sonra Beta HCG değerinizi kontroledin..