Sonuçlarım: HBsAg: Sonuç: (-)0,19 Birim: S/N Ref Aralığı: (-)<=1.00 Anti HBs: Sonuç: (-)0,72 Birim: mIU/ml Ref Aralığı: (-)<10.00

Merhaba, 31 yaş, erkek. Sonuçlarım: HBsAg: Sonuç: (-)0,19 Birim: S/N Ref Aralığı: (-)<=1.00 Anti HBs: Sonuç: (-)0,72 Birim: mIU/ml Ref Aralığı: (-)<10.00 Anti HCV(C hepatiti): Sonuç: (-)0,01 Birim: s/co Ref Aralığı: (-)<1.00 Anti HIV(1-2) Sonuç:(-) negatif. HSV II IgG Sonuç: (-) negatif. Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.