Soru:Kardeşim için babalık testi yaptırmak istiyoruz.Bu testi nerede yaptırabiliriz.Babamın ve kardeşimin kanlarının alınması yeterli mi?

Kardeşimizin öz kardeşimiz olduğundan şüpheleniyoruz.Annemizden gizli babalık testi yaptırmak istiyoruz.Babalık testini nerede yaptırabiliriz?

Tahlil.com Cevabı : Babalık testleri Üniversite Hastanelerinde ve çeşitli Genetik Laboratuvarlarında yapılmaktadır.Bu merkezlere başvurmanız halinde sizi bilgilendireceklerdir.Ancak bazı merkezler bu test için mahkeme kararı gibi belgeler isteyebilmektedir.