Sorun var mı? Anti DS DNA (Elisa)< 100 Anti Kardiyolipin IGG (ACA IGG)< 12 Anti Kardiyolipin IGM (ACA IGM)< 12

22 yaşındayım doktorum sle olduğumda şüpheleniyor tahlil sonuçlarım ; ALERJİ C4 14.8 mg İdrarda protein 58.6 mg İdrarda keratinin 288 mg Anti DS DNA (Elisa)< 100 Anti Kardiyolipin IGG (ACA IGG)< 12 Anti Kardiyolipin IGM (ACA IGM)< 12 ANTI-SSB (ELISA) RU/ml< 20

Tahlil.com Cevabı : Bu testlerle direkt SLE tanısı koyulmaz, bu hastalığa dair spesifik bir bulgu görülmüyor