Sperm arkadaniz sonuçlarımın anlamı nedir?

Merhaba, sonuç sığmadığından bir kısmını yazdım. Yorumlarmısınız lütfen. Teşekkürler. Analiz edilen sperm sayısı:150 Normal Sperm (%):0 Küçük baş:8 Amorf:10 Elonge:6 Piriform:5 Küçük akr:11 Akrozomsuz:9 Sitoplazmik droplet  :  3 Kalın Midpiece:4 Kuyruksuz:7 kısa kuyruk:5 Mixed anomali:32

Tahlil.com Cevabı : Normal şekilli sperm hiç görülmemiş.Normal şekilli olmayan spermler ise çok yüksek.Bu da normal değil