Sperm kültüründe staphylocossus aereus (metsiline dirençli) Beta laktamaz yapan suş (pen*silin acilomiopen*silinler karboksipen*silinler ve ureidopen*silinlere

Mikrobiyoloji (kültür) Sperm kültürü 1.organizma : staphylocossus aereus (metsiline dirençli) Beta laktamaz yapan suş (pen*silin acilomiopen*silinler karboksipen*silinler ve ureidopen*silinlere dirençlidir) pen*silin dirençli

Tahlil.com Cevabı : Bu sonucu çok güvenilir bulmadık.Sperm tahlilinde hele metisiline dirençli Stafilokok pek mümkün değil.Adam akıllı bir laboratuvarda bu tahlili bir daha yaptırın.