Sperm sonuçlarımı inceler misiniz?

iyi aksamlar hocam sperm sonuçlarımı yorumlayabilirmisinz dr sadece (proxeed) ilaç verdi tefferuatlı bilgi vermedi.renk Gri . reaksion7.6 . vizkozite azalmış. likefaksiyon 30 dak.volüm 1.8 ml'spermatazoid 114 milyon. total spermatazoid 205 milyon aglütinasyon görülmedi. A-ileri %25 B-%30 C-hareketsiz. morfoloji norml morfloji42 . anormal morfoloji58 baş anomalisi34 boyun20 kuyruk4 mikrokobi 8-10lokosit ve 8-10 immatür germ hücresi bulundu.

Tahlil.com Cevabı : Normal olarak değerlendirebiliriz sonucunuzu