Sperm tahlil sonuçlarımı yorumlar mısınız?

Merhaba hocam miktar: 2ml /görünüm:opak/vizkozite:normal/sıvılaşma 120dk 1cc de: 64milyon/ tüm ejaküladta:128milyon normal yapı:5 /bas anomalisi:71/ortaparöa:11/kuyruk:13 normal hareketli:%15/yavaş haraketli:%25/hareketsiz:%60 (yarım saat ve 1 aynı değerlerde) sonuçları yorumlar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : Normal sperm yüzdesi biraz düşük. Bir üroloji uzmanına muayene olmalısınız.