Ultrason sonuçlarım hareketli safra taşı belirlendi.

ultrason sonuçlarm hareketli safra taşı belirlndi.K.C boyutları normal.batında sıvı birikimi yok.hafif yağlanma var ast 33 ıu/l (normal değer 15-41) alt 65 ıu/l (n.d 10-40) t bilirubin 0.4 mg/dl (nd 0.4-1.5) d bilirubin 0.2 ( nd 0.0-0.4) ggt: 257ıul (n.d 7-50) alp 137 hepatit yok nonreakvive yazıyr

Tahlil.com Cevabı : GGT ve ALT değerleriniz yüksek. Taşa bağlı olabilir. Doktorunuza danışmalısınız.