Sperm Test sonuçlarım;perhiz süresi: 3 ph: 7.2 hacim: 3.7 görünüm: opelesan likefaksiyon:30 viskosite: pozitif sayı: 86 milyon agglutunasyon: pozitif hareket

erhiz süresi: 3ph: 7.2hacim: 3.7görünüm: opelesanlikefaksiyon:30viskosite: pozitifsayı: 86 milyonagglutunasyon: pozitifhareket30 dakikaA : HIZLI İLERLEYİCİ %16B :İLERLEYİCİ %55C :LOKAL HAREKETLİ %10D :HAREKETSİZ %192 SAATA :HIZLI İLERLEYİCİ %12B :İLERLEYİCİ %50C :LOKAL HAREKETLİ %8D :HAREKETSİZ %30MARFOLOJİ(KRUGER KRİTERLERİNE GÖRE)NORMAL %3KAFA ANOMALİSİ %42AKROZOM ANOMALİSİ %16NÜKLEUS ANOMALİSİ 1MID-PİECE ANOMALİSİ %9KUYRUK ANOMASİ %9MIXED ANOMALİSİ %20MİKROSKOPİ: 4-5 YUVARLAK HÜCRE ,5-6 EPİTEL HÜCRE,6-7 SPERMATİT,2-3 SPERMATEKONİ GÖRÜLDÜ.benim sonuçlarım nasıl

Tahlil.com Cevabı : Normal olmayan şekilli spermler yoğunlukta, yani spermlerinizde şekil bozukluğu var