Spermi elimle vajinama koysam hamile kalma şansım olabilir mi?

merhaba..eşim çocuk istemiyor ailesi yüzünden.bense 32 yaşıma geldim.aceba eşim boşaldıktan sonra spermi elimle vajinama koysam hamile kalma şansım olabilirmi..lütfen yardımcı olun hocamm

Tahlil.com Cevabı : Bu gibi yollarla hamile kalmaya çalışmak doğru değil. Doğru olan eşinizle anlaştıktan sonra normal yollarla hamile kalmanız.