Arkadaşımla ilişkiye girmedik onda çamaşır bende boxer vardı dokundum vajinasına dokunduğum zaman ucunda ıslaklık vardı

 Arkadaşımla ilişkiye girmedik onda çamaşır bende boxer vardı dokundum vajinasına dokunduğum zaman ucunda ıslaklık vardı bende hatta doğru yere dokunduğumu bilmiyorum başka birşey yapmadık bir tehlike oluşturur mu? yaşımız 17 daha önce hiç ilişkiye girmedik

Tahlil.com Cevabı : Merak etmeyin bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur.Bu konuda detaylı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.Elbise ve çamaşır varken hamile kalınır mı?http://tahlil.com/elbise-ve-camasir-varken-iliskide-hamile-kalinir-mi