Spermiogram testi yaptırdım çocuk sahibi olabilirmiyim ejekülat miktarı 2 cc renk kirli sarı?

merhabaspermiogram testi yaptırdım çocuk sahibi olabilirmiyim ejekülat miktarı 2 cc renk kirli sarı, sıvılaşma süresi 20dk,spermatozoid sayısı 3 milyon, sıvılaşma sonu hareketlilik 45, 1 saat sonraki hareketlilik35 normal 20 küçük başlı 5 büyük başlı 35 kuyruk anomalisi40,2-3 lökosit

Tahlil.com Cevabı : Özellikle sperm sayısı düşük, bir üroloji uzmanına danışmanızda yarar var