Spermiyogram testi yaptırdım. Cinsel perhiz suresi 3 gün

Spermiyoram testi yaptirdim cinsel perhiz suresi 3gun skobik muayne miktar 1,5cc renk sincabi ph 7.4 vizkozite tam liguification 15dakkada basladi 45dakikada bitti spermatozidsayisi 1cc de 43 milyon progresof hareket% 40 nonprogresif hareket%10 hareketsiz%50 acaba bende bir sorun veya kisirlik varmi

Tahlil.com Cevabı : Sperm tahlilinizde herhangi bir sorun görünmüyor.