Spor yapmak sakıncalımı.kılo vermelıyım

on bir yılda iki ı hamileligimdede plt degerim 40 ın altina dustu.tedaviler le yuz e yukseldi.fakat bu tedaviler otuz kılo almama sebep oldu.altı yıl gectıkten sonra tahlıl yaptırdım tekrar 64 e dusmus.halsizlik ve surekli uyku ıcımde baygınlık hissedıyorum.spor yapmak sakıncalımı.kılo vermelıyım

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz 64.000 ise tedavi gerektirmez, ancakhalsizlik ve uyku yapan bir durum değildir, kilo vermeniz yerinde olur, ayrıca hematoloji tarafından diğer gerekli testlerinizin de yapılması gereklidir..