şu an adet dönemim ama çamura benzer az az yani sadece silinmede gelen bir tür kanama var bu ay normalden daha farklı olarak sancılarım

şu an adet dönemim ama çamura benzer az az yani sadece silinmede gelen bir tür kanama var bu ay normalden daha farklı olarak sancılarım çok erken başlamıştı geçen ayde 12 sinde adet görmüştüm gebelik olabilirmi acaba

Tahlil.com Cevabı : Bunu anlamanın çok basit bir yolu var. Adetinizde en az 5 günlük gecikme sonrası Bet HCG testi yapılması.

m***************** :

hocam merhaba. ben 10.08 de adet gördüm 15.08 de bitti. ardından eşim ile korumsız ilişkiye girdik. bu ayın 07.09. da tekrar adet gördm. ama koyu renkte geldi ve 3 gün sürdü. gebelik olabilirmi. ya da üzerine görme gibi bir durum söz konusumu adetim 3 gün erken oldu ve 3 gün sürdü yardım edin lütfen

Cevap:

İlişki sonrası adet görülmüş olması hamilelik şansının bulunmadığını gösteriyor. Adet sonrası korunmasız bir ilişki olur ise tekrar, bundan sonraki süreçte yine bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz. Adet kanamasının ne anlama geldiğini ve adet gören birinin neden hamile olamayacağını anlamak için aşağıdaki yazımızı da dikkatle okumanızı öneriyoruz.   http://tahlil.com/adet-gormek-nedir-adet-goren-biri-hamile-olabilir-mi

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.