Sümüksü gri akıntı geldi.

18.04.2013 son adet olmustu kandanda pozitif gebelik cıktı ultrasonlada gerdü doktor.benim sorum esimden 23.05.2013 yani bugun sümüksü giri akıntı geldi öğledensonra ve saat 18;30 gibi akıntıgeldi normalmidir.esime her ihtimalekarsı progestan kullanıyor onla alakalı birakıntı olabilirmi bilgi tsk

Tahlil.com Cevabı : Gebelerde artan östrojen hormonuna bağlı olarak renksiz kokusuz akıntı olması normaldir fakat kötü kokulu, yeşil, sarı, peynir kesiği gibi olan akıntılar normal değildir. Bu gibi bir durumda kadın doğum uzmanınıza başvurmanızda yarar vardır.