Sünnet deri bölgemde bir tane 2-3 mm çapında siğil çıktı. İlaç dışında bir tedavisi var mıdır ?

Hocam, sünnet deri bölgemde bir tane 2-3 mm çapında siğil çıktı doktorum bana verrutol kullanmamı söyledi bu ilacı bırakabileceğimi ne zaman anlarım 6 gündür kullanıyorum siğilin rengi beyaza döndü etrafındaki bölgelerde kahverengiye ve ilaç dışında bir tedavisi var mıdır ?

Tahlil.com Cevabı : Muhtemelen cinsel yolla bulaşan bir enfeksiyona yakalanmışsınız.Bu siğiller aynı zamanda koterle yakılarak da tedavi edilmektedir.Bunun için bir üroloji veya cildiye uzmanına da başvurabilirsiniz.