Şüpeli ilişkiden sonra test yaptırdım, ağzımda yaralar çıktı birde siz değerlendirir misiniz?

Hocam iyi gunler benim bir iliskim olmustu hiç tanımaıgım biriyle ve belli bir süre sonra agzımda yaralar cıkmaya basladı bende bunun üzerine özel bir hastanede enfeksiyon hastalıkları bölümüne muane oldum iliskiden sonra 17 .gün sonra bu testleri oldum vdrl (-) negatif.. hbs ag (elisa) 0.61 cut-off in 0 0,9 anti hcv 0.06 cut-off in 0 0,9 anti hıv ½, elisa 0.2 cut-off in 0 0,9 139 . gun sonra vdrl negatif. hbs ag (elisa) 0.69 cut-off in 0 0,9 anti hcv 0.07 cut-off in 0 0,9 anti hıv ½, elisa 0.42 cut-off in 0 0,9 173. gun sonra vdrl negatif.. hbs ag (elisa) 0.65 cut-off in 0 0,9 anti hcv 0.05 cut-off in 0 0,9 anti hıv ½, elisa 0.22 cut-off in 0 0,9 bu testleri .sizce agızımda cıkan yaralar nedendir veya daha acık olmam gerekirse hala ben süphelimiyim ne yapmam gerekir ve test sonuçları yanlıs cıkarmı simdi den verceginiz cevaplar için teşekür ederim . ve tekrar teşt olmama gerek varmı iyi kivarsınız ve bizi bilgilendiriyorsunuz

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normal, ancak HIV hakkında bilgi sahibi olmadığınız belli.Aşağıdaki yazıyı okumanızı öneriyoruz.Bu kadar kısa sürede belirti olmaz merak etmeyin. http://tahlil.com/hiv-testi-ve-aids-ile-ilgili-sikca-sorulan-soru-ve-cevaplar