Şüpheli ilişki sonrası test yaptırdım. Sonuçlarım nasıl?

34 yaşında erkeğim. 6 ay önce olan şüpheli ilişkiden sonra anti hiv combo test 1/2 yaptırdım. Bulgular kısmının altında değer 0,09 yazıyor. Sonuç negatif dedi kağıda veren kişi ama H/L kısmının altında H yazıyordu. Bu yüksek (HIGH) mı demek anlayamadım. <1 için NEGATİF yazıyordu. Sonuç negetif mi?

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz negatiftir..

k********* :

Eşimden bir müddet ayrıydım..beni aldatmış olduğundan ötürü bir araya geldik..Bugun testini aldım Hıv antikoru(1&amp;2)+p24 antijen: neğatif 0,001..sınır değer 0.09-1.0..Bilgilendiriseniz sevinirim..

Cevap:

Eşinizin sonucu normal, ancak cinsel yolla bulaşan hastalıklar sadeve HIV virüsünden ibaret değildir.Arama motorumuzu kullanarak diğer cinsel yolla bulaşan hastalıkları ve &nbsp;konuya dair merak ettiğiniz bilgileri bulabilirsiniz.Tahlil.com'un arama motorunu kullanarak site içinde dilediğiniz konuyu araştırmak için tıklayınız....

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.