Şüpheli ilişkinin 71.gününde devlet hastanesinde yaptırmış olduğum elisa testinde anti hıv : < 0,050 referans aralığı 0-1

 Şüpheli ilişkinin 71.gününde devlet hastanesinde yaptırmış olduğum elisa testinde anti hıv : < 0,050 referans aralığı 0-1 ındex testimin sonucuna güvenip konuyu kapatabilir miyim yoksa 90 .günü beklemeli miyim yardımlarınız için tşk ederim ...

Tahlil.com Cevabı : Kapatabilirsin