şüpheli ilişkinin üstüne 4 kere adet olunursa hamilelik ihtimali tamamen kalkar mı?

Şüpheli ilişkinin üstüne 4 kere adet olunursa hamilelik ihtimali tamamen kalkar mı? 3 kere zamanında oldu 4. adeti ise 2 hafta gecikmeli oldu.

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında 4 kez adet olmuşsanız hamilelik söz konusu olamaz. Adetinizin gecikmesi farklı sebeplere bağlıdır